فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
پیش بینی ورزش سه از جشن صعود داماش در استادیوم مملو از هوادار

پیش بینی ورزش سه از جشن صعود داماش در استادیوم مملو از هوادار

عصر امروز از ساعت 17 دیدار برگشت دو تیم داماش گیلان و نیروی زمینی در مرحله پلی آف لیگ دو در استادیوم سردار جنگل رشت برگزار می شود و شاگردان سیامک فراهانی با پیروزی دراین دیدار با هر نتیجه ای صعود به لیگ یک را جشن می گیرند.

شاگردان سیامک فراهانی که پیش از این به دیدار پایانی جام حذفی راه پیدا کرده بودند برای صعود به لیگ یک فقط یک گام فاصله دارند و آن گام  شکست تیم نیروی زمینی است. تیمی که در گروه دوم به عنوان دومی بعد از تیم آرمان گهر سیرجان دست یافت و توسط امید رضا روانخواه هدایت می شود.

 

دیدار رفت دو تیم در تهران با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت و این یک نتیجه خوب برای داماش بود که در بازی امروز قطعا از حمایت تماشاگران پرشور رشتی برخوردار خواهد بود. تماشاگرانی که بی شک روی سکوهای استادیوم سردار جنگل رشت جای خالی باقی نخواهند گذاشت و با تشویق های بی امان خود شاگردان سیامک فراهانی را به بازی رو به جلو ترغیب خواهند کرد.

 

پیش ازاین از لیگ 2 تیم های خوشه طلایی و آرمان گهر سیرجان به عنوان صدرنشین گروه الف و ب به لیگ یک راه پیدا کرده بودند و داماش یا نیروی زمینی سومین تیم صعود کننده این فصل از لیگ 2 به لیگ یک خواهد بود. با توجه به سقوط تنها یک تیم از لیگ یک به لیگ 2 دسته اول فصل آینده با حضور 18 تیم دنبال خواهد شد.

 

تا ساعاتی دیگر در استادیوم سردار جنگل رشت غوغایی برپا خواهد شد. هر چند داماش پیش از این حتی در لیگ برتر هم حضور داشت اما برای تیمی که در دسته دوم بازی می کند صعود به دسته اول یک موفقیت بزرگ به حساب می آید حتی اگر پیش از این هم تکرار شده باشد./ ورزش سه

 

کلمات کلیدی ورزش سه ورزش وارش هوادار صعود سردارجنگل رشت داماش گیلان داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.