فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
کاپیتان مختاری: تا حق مان را ندهند در فینال جام حذفی شرکت نخواهیم کرد!

کاپیتان مختاری: تا حق مان را ندهند در فینال جام حذفی شرکت نخواهیم کرد!

کاپیتان داماش با اعلام آغاز دوباره تمرینات این تیم گفت: تمرینات مان را چند روزی است به این امید آغاز کردیم تا اگر پیش از آغاز فینال جام حذفی به اعتراض مان رسیدگی کنند با آمادگی جسمانی در این مسابقه شرکت کنیم.

محمد مختاری در گفتگو با وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان با بیان عبارت فوق گفت: بعد از آن بازی کذایی پلی آف نمی توانیم در شهر قدم بزنیم. هرکس ما را می بیند با غم و اندوه از حق اجحاف شده داماش سخن می گوید. شرکت ما در فینال جام حذفی در شرایطی که به حق مان نرسیم یعنی یک بار دیگر بازیچه شویم!

 

مدافع کهنه کار داماش ادامه داد: مگر می شود که تبانی یک تیم در جریان یک فصل را نادیده بگیرند یا یک داور با سوت های خود نتیجه یک دیدار را به این شکل مهندسی کند؟ همه این عوامل دست به دست هم داد تا در سالی که داماش لایق صعود به لیگ یک بود امید از یک شهر گرفته شود!

 

وی افزود: اخیرا هم که در ادامه سلسله تصمیمات شائبه بر انگیز فدراسیون نشینان و در حالی که مشهدی ها به عنوان تیم‌ چهارم لیگ برتر می توانند شانس حضور در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند، استادیوم امام رضا مشهد به عنوان محل برگزاری فینال جام حذفی انتخاب می شود! آیا واقعا چنین تصمیماتی عادی است؟

 

مختاری در پایان خاطرنشان شد: به دلیل ظلمی که در حق باشگاه داماش شد و به احترام هواداران وفادارمان از مواضع مان کوتاه نخواهیم آمد و فقط در حالی در فینال جام حذفی شرکت می کنیم که داماش به حق تضییع شده خودش برسد.

 

کلمات کلیدی کاپیتان مختاری محمد مختاری لیگ یک فینال سایت داماش داماش گیلان داماش جام حذفی

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

 • مجتبی مجتبی

  نهایتش اینه که داماش یه لیگ چایین تر سقوط کنه داماش با این فدراسیون بالا بیا نیست ده سال دیگه هم تو لیگ دو میمونه یا اصلا کسی حاضر نمی شه برای این تیم خرج کنه اگه داماش تو فینال شرکت نکنه فدراسیون زیر سوال مییره اشتباهی رو که خونه به خونه تو فینال حذفی انجام داد رو داماش نباید تکرار کنه

  ۵ ماه پیش
 • محمود محمود

  و یا اینکه با حضور در مسابقه فینال و زدن دهها گل به خودی صدای مظلومیت خویش را به گوش فیفا و afc برسانیم

  ۵ ماه پیش
 • محمود محمود

  اگر به هر دلیلی قبل از مشخص شدن تکلیف تیم داماش در اتفاقات اخیر(بازی پلی آف)، در مسابقه فینال حاضر شویم بدون شک اینجانب هیچوقت و هیچ گاه برای دیدن تیم داماشِ آقای حاجی پور به استادیوم نخواهم رفت . . . بی تردید از موفقیتهایش شاد خواهم گشت و خدای ناکرده با شکستهایش خواهم گریست ولیکن هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت بازیهای تیم داماشِ حاجی پور را به استادیوم نخواهم آمد

  ۵ ماه پیش