فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
مدیرعامل داماش گیلان: هنوز مشخص نیست در فینال شرکت کنیم/ هدفمان قهرمانی در جام‌حذفی نبود

مدیرعامل داماش گیلان: هنوز مشخص نیست در فینال شرکت کنیم/ هدفمان قهرمانی در جام‌حذفی نبود

تصمیم ‌باشگاه داماش گیلان برای انجام‌مسابقه مقابل پرسپولیس در فینال جام حذفی هنوز مشخص نیست.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان محمدمهدی الطافی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه حریف تیم داماش گیلان در فینال جام حذفی مشخص شده است، گفت: ما هنوز در کش و قوس هستیم. شب گذشته تا ساعت ۲.۳۰ دقیقه بامداد جلسه داشتیم و امروز هم باید در جلسه شرکت کنم. ان‌شاالله طی امروز و فردا تصمیمان را اعلام می‌کنیم. هنوز تصمیم جدی در مورد حضور در مسابقه فینال نگرفته‌ایم.

الطافی در مورد اینکه این بازی در ورزشگاه فولاد‌آره‌نا برگزار خواهد شد، گفت: محل برگزاری بازی جای خوبی است اما ما هم مشکلاتی داریم. چه برای شرکت در مسابقه و چه عدم شرکت، که در حال تصمیم گیری در مورد این مساله هستیم.

وی در مورد اینکه آیا امکان دارد، در مورد این مشکلات توضیحات بیشتری بدهد، گفت: ما باید ببینیم که چه باید بکنیم. من تنها نیستم. امروز هم به جلسه می‌دوم تا در مورد این مساله صحبت کنیم. هنوز هیچ چیزی مشخص نیست.

مدیرعامل داماش گیلان در مورد اینکه گفته می‌شود تمرینات تیم با نفرات کمی برگزار می‌شود، گفت: چون نمی‌دانیم چه باید بکنیم. هدف ما قهرمانی در جام حذفی نبود. هدف ما صعود به لیگ یک بود. قهرمان هم بشویم تاثیری ندارد. فرض کنید برخلاف جریان آب، قهرمان شویم، تاثیری بر باشگاه و تیم در این شرایط ندارد.

الطافی افزود: ما یک‌تیم دسته دویی هستیم و امکانات زیادی نداریم. به امید خدا تا فردا این موضوع اعلام خواهد شد.

 

 

کلمات کلیدی داماش داماش گیلان وارش اسپرت باشگاه داماش مدیرعامل داماش محمد مهدی الطافی الطافی ورزش ورزش گیلان داماش گیلانیان داماش شهر باران damash Damash gilan رشت فوتبال گیلان fc damash damash gilanian

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • MOST@fa MOST@fa

    امیدوارم هرچه سریعتر پیگیریها نتیجه بده و داماش را در لیگ یک ببینیم و در غیر اینصورت اگر تا شنبه حضور داماش در لیگ یک اعلام نشد شما باید رو حرفتون بمونید و در فینال جام حذفی شرکت نکنید و گول وعده ها را نخورید چرا که پس از برگزاری فینال دیگر کسی به حرف ما گوش نخواهد کرد. فدراسیون را بیشتر تحت فشار قرار دهید و تکلیف فینال را هرچه زودتر مشخص کنید تا ما هواداران فرصت کافی برای برنامه ریزی جهت عزیمت یا عدم عزیمت به اهواز داشته باشیم

    ۵ ماه پیش