فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
نماینده رشت: به هواداران داماش در خوزستان ظلم زیادی شد/ تنها اخراج فتاحی جوابگوی مردم رشت نخواهد بود

نماینده رشت: به هواداران داماش در خوزستان ظلم زیادی شد/ تنها اخراج فتاحی جوابگوی مردم رشت نخواهد بود

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درخصوص اتفاقات پیش آمده در بازی فینال جام حذفی بین پرسپولیس و داماش گیلان صحبت کرد.

به گزارش وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان، جعفرزاده‌ ایمن‌آبادی در گفتگو با برنا با اشاره به اینکه اتفاقات ناخوشایندی شب گذشته در ورزشگاه فولاد آرنا رخ داد گفت: بنده از دکتر سلطانی‌فر تشکر می‌کنم که از شب گذشته پیگیر این ماجرا بودند و برای رفع این مشکلات پیش آمده پنج بار با ایشان صحبت کردم. استاندار خوزستان نیز دیشب پای کار بود و دائما باهم تماس تلفنی داشتیم که بتوانیم این موضوع را حل و فصل کنیم.

 

وی در ادامه افزود: از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بسیار گله‌مندم به خاطر اتفاقاتی که در اهواز رخ داد و چرا باید حق باشگاهی که با هزینه شخصی تا این پایه در جام حذفی بالا آمده خورده شود. باشگاه داماش برای رسیدن به این مرحله زحمات زیادی را کشیده و انصاف نبود که این برخورد در اهواز با این تیم و هوادارانش شود. این اتفاق پیش آمده به خاطر ضعف مستقیم سازمان لیگ است و اگر وزیر ورزش در این ماجرا ورود نمی‌کرد شاید شاهد اتفاقات به مراتب بدتری در اهواز بودیم. حتی پشت دروازه داماش نیز طرفداران پرسپولیس نشسته بودند و اینها به خاطر ضعف برنامه‌ریزی این مسابقه بود.

 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سلطانی‌فر باید یک خانه‌تکانی اساسی در فدراسیون فوتبال انجام دهد. وزیر ورزش به اندازه کافی با برخی فدراسیون‌ها مماشات انجام داده و نباید به خاطر افرادی که نمی‌توانند جوابگوی مسئولیت خود باشند همه ورزش کشور را زیر سوال ببریم. اتفاقات خوبی در زمان حضور سلطانی‌فر در ورزش کشور رخ داده و ایشان به خوبی با امکانات و منابعی که در اختیار داشتند توانستند جوابگوی جامعه ورزش باشند. در جریان ماجرای شب گذشته نیز دکتر سلطانی‌فر از ابتدا جوابگوی همه تلفن‌های من بود و قول دادند که با مسببان این ماجرا برخورد داشته باشند. حضور به موقع و پای کار بودن وزیر ورزش در ماجرای بازی جام حذفی ستودنی است.

 

وی ادامه داد: فدراسیون نباید اسیر نام یک تیم شود و فدراسیون باید به همه تیم‌ها به یک چشم نگاه کند. من به عنوان نماینده مردم رشت فقط از این اتفاقی که افتاده نتیجه می‌خواهم. با وجود اینکه آقای شریعتی، استاندار خوزستان اقداماتی را انجام دادند ولی درکل به هواداران ما در خوزستان ظلم زیادی شد. باید این نکته را بگویم که تنها اخراج فتاحی جوابگوی مردم رشت نخواهد بود و باید اقدامات دیگری نیز برای مشخص شدن خاطیان این ماجرا صورت بگیرد.

 

کلمات کلیدی داماش رشت وارش جعفرزاده نماینده رشت مجلس سایت داماش وزیر وزارت ورزش فدراسیون فوتبال فینال جام حذفی

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • محمود محمود

    دوست نداشتنی ترین ها .... نداشتنی

    ۲ ماه پیش
  • محمود محمود

    دوستنداشتنی ترین ها

    ۲ ماه پیش