فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
در پایان رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان، داماش گیلان ششم شد

در پایان رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان، داماش گیلان ششم شد

 

این رقابت ها با حضور 14 تيم حفاري اهواز،شهروند ساري،تجارتخانه جنوب  هرمزگان،منطقه ويژه خليج فارس،حجاب قزوين،فرهنگ ايثار ايرانيان،فدک ياسوج،داماش گيلان،وحدت خوزستان،همدان،صنعت نفت آبادان،صدرا زير آب،اوج نصر فارس و سرخپوشان گرگان از 2/10/89 الي 17/4/90 به صورت رفت و برگشت به مدت 24 هفته برگزار شد.

 

شاگردان پوران واحدي كه هفته قبل با كسب برد مقابل شهروند ساري به رده چهارم صعود كردند،در آخرین هفته این رقابت ها با قرعه استراحت مواجه شدند تا در پايان فصل با توجه به برد تيمهاي فدك ياسوج و منطقه ويژه خليج فارس با 38 امتیاز حاصل از 12 برد، 2 تساوی و 10 باخت به مكان ششم جدول رده بندی دست يابند.تيم هاي تجارتخانه هرمزگان، حفاري اهواز، حجاب قزوين، فدك ياسوج و منطقه ويژه خليج فارس به ترتيب اول تا پنجم شدند.

 

متن کامل در ادامه مطلب


 


گفتني است، تيم سرخپوشان گرگان به دليل مشکلات مالي  و تيم هاي همدان و شهروند ساري به دليل عدم حضور در مسابقات طبق نظر کميته انضباطي از جدول مسابقات حذف و جزءتيم هاي سقوط کننده به رقابتهاي دسته يک باشگاههاي کشور هستند.

1242 گل از خط دروازه ها در حالي عبور کرد که فاطمه اعتدادي از تيم حجاب قزوين با 51 گل زده و سهيلا ملمولي از تيم حفاري اهواز با 41 گل زده عنوانهاي اول و دوم خانم گل مسابقات را به خود اختصاص دادند.

 

 

کلمات کلیدی فوتسال بانوان داماش گیلان فوتسال بانوان داماش گیلان فوتسال بانوان داماش گیلان فوتسال بانوان داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.