فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
داماش گیلان در آخرین دیدار تدارکاتی خود پیروز شد

داماش گیلان در آخرین دیدار تدارکاتی خود پیروز شد

 

وارش اسپرت - تارنماي هواداران داماش گيلان : تيم فوتبال داماش گيلان پنجشنبه شب در آخرين بازي تدارکاتي پيش از رقابتهاي ليگ برتر در برابر شموشک نوشهر قرار گرفت و اين تيم را با نتيجه 3 بر 2 شکست داد.

 

در اين ديدار که در استاديوم شهيدعضدي رشت برگزار گرديد ، تيم فوتبال داماش گيلان با دو ترکيب متفاوت به ميدان رفت. ابتدا و در نيمه نخست مسابقه براي داماش گيلان بازيکنان ذيل به ميدان رفتند : محمد محمدي،مهدي مهدوي کيا،آلوز،نظيف کار،رحيمي،باتيستا،افشه،آقائي،مهدوي،جهانگير عسگري  ومحمد غلامي  .نيمه اول اين ديدار با تک گل مصطفي حاجتي از رو نقطه پنالتي به سود داماش گيلان خاتمه پذيرفت .

 

درنيمه دوم داماش به دليل دوستانه بودن ديدارونامحدود بودن تعويض بانفرات کاملا متفاوت به ميدان مسابقه پا نهاد. در نيمه دوم مسابقه ، داماش با نفرات ذيل به ميدان رفت :ميلادفراهاني،حاجتي،مختاري،نصرتي،حسيني،جهانبخش،آبشک،سرلک،هادي محمدي،کريمي و حسين ابراهيمي . در اين نيمه داماش دو گل ديگر نيز توسط محمد کريمي و مصطفي حاجتي به ثمر رساند اما دو گل هم دريافت کرد تا در نهايت اين بازي را با نتيجه 3 بر 2 به سود خود خاتمه دهد. ضمن اينکه در 10 دقيقه پاياني بازي ، بهنام لايقي فر جايگزين ميلاد فراهاني در چارچوب دروازه شد . گلهاي اين ديدار را مصطفي حاجتي ( دو گل )  و محمد کريمي براي داماش گيلان  به ثمررساندند .

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمائيد


 


داماش در اين ديدار نيز همچون ديگر ديدار تدارکاتي که در شهر رشت انجام داد هب انسجام محکم تيمي نرسيده بود  ضمن اينکه به نظر مي رسيد که بدن بيشتر بازيکنان در حالت افت ناشي از بدنسازي قرار دارد که اميد است تا اولين بازي داماش در استاديوم عضدي رشت اين نقايص نيز با تدابير کادر فني بر طرف شود.

 

* اينبار هر چهار نور افکن استاديوم شهيد عضدي رشت روشن شد  و نور استاديوم کاملا به شکل استاندارد به زمين مسابقه ميتابيد.

 

* تشويق هاي تماشاگران از جايگاه  H به شکلي منظم آغاز شد تا اين بازي دوستانه که با حضور 2000 تماشاگر رشتي برگزار ميشد با هيجان خاصي دنبال شود. هر چند در اواخر نيمه دوم  متاسفانه باز اين تشويق ها در لحظاتي به سمت حاشيه پيش رفت که اميدواري م با تدابير خاصي که در نظر گرفته مي شود اين حاشيه ها کم و کمتر شود.

 

*در حاشيه اين مسابقه شنيديم که کار نصب صندلي هاي ورزشگاه پير رشت که قرار بود توسط تربيت بدني صورت پذيرد نيز بر عهده باشگاه داماش گيلان قرار گرفت! به نظر مي رسد ظرف دو سه روز آينده کل استاديوم به شکلي زيبا صندلي شود. و اسکوربورد نيز بزودي در جايگاه خود قرار خواهد گرفت

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.