فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
سراوانی:مشکلات باشگاه تا حد زیادی حل شد.

سراوانی:مشکلات باشگاه تا حد زیادی حل شد.

وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان : مشکلات مربوط به مالکین باشگاه برطرف شده است.

 

علی احمدی سراوانی مدیر روابط عمومی باشگاه داماش گیلان در گفتگوی خود با وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان ضمن بیان مطلب فوق افزود :  با برطرف شدن مشکلات و حواشی حول محور مسائل مالی و مدیریتی باشگاه مشکلات داماش تا حد زیادی برطرف شده و با حمایت هواداران پرشور داماش می توانیم بار دیگر به روزهای خوبی را در پیش داشته باشیم.

 

وی در ادامه در خصوص سرمربی تیم فوتبال داماش گفت : سیاست باشگاه حمایت از مهدی دینورزاده سرمربی فعلی داماش گیلان می باشد و از هواداران نیز میخواهیم تا صبور باشند چرا که مطمئنا داماش گیلان با حمایت این هواداران روزهای درخشانی را در پیش رو خواهد داشت .

  

هواداران باید با یکدیگر اتحاد داشته باشند و نگذارند تفرقه در بین هواداران جا باز کند چرا که مطمئنا این شکاف به ضرر تیم محبوبشان داماش خواهد بود.

 

سراوانی در پایان گفت : قرار است که یک مربی بدنساز و احتمالا یک کمک مربی به تیم اضافه شوند تا کادر فنی نیز بدین وسیله تقویت شود .


 

کلمات کلیدی سراوانی مالک داماش هواداران داماش گیلان سراوانی مالک داماش هواداران داماش گیلان سراوانی مالک داماش هواداران داماش گیلان سراوانی مالک داماش هواداران داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.