فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
افشین ناظمی : هواداران اجازه سو استفاده به دشمنان تیم را ندهند

افشین ناظمی : هواداران اجازه سو استفاده به دشمنان تیم را ندهند

 

varesh-sport.com : آقاي ناظمي وضعيت تيم چه طوره؟

تمرينات از امروز آغاز شده و بچه ها هم الان از لحاظ روحي خوب هستند و سعي ميکنيم انسجام پيدا کنيم و عزممون رو جمع کنيم تا از شرمندگي هواداران بيرون بياييم.

 

varesh-sport.com : تمرين دوشنبه کجا و چه ساعتي برگزار ميشه؟

زمين دانشگاه هست و صبح ساعت 11 ميريم وزنه بزنيم و بعد از ظهر هم ساعت 6 تمرين داريم.

 

varesh-sport.com : وضعيت کادر فني به چه شکل هست؟قرار بود يه نفر به کادر اضافه بشه؟

راستش من اطلاعي ندارم!

 

varesh-sport.com : ما در پنج هفته قبل 7 گل دريافت کرديم که از اين 7 گل،ميشه محمدي و آلوز رو در شش گل مقصر اصلي ناميد!دليل استفاده نکردن از محمد مختاري؟

محمد رباط پاره کرده بود و مدتها از شرايط بازي دور بود و داره به شرايط آرماني بر ميگرده و ان شاالله در بازيهاي آينده ازش استفاده ميشه.محمد بازيکن خوب ما هست و آقاي دينورزاده هم بهشون اعتقاد دارن و مطمئنا از محمد استفاده ميشه.

 

متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب


varesh-sport.com : حواشي در مورد وضعيت ادامه کار باشگاه در چند روز گذشته شنيده شد که حال به نظر ميرسد تا حدي مشکلات برطرف شده.وضعيت به چه شکلي هست؟

مطمئن باشيد مشکل چنداني نيست.باشگاه داماش يک مجموعه خيلي بزرگي هست و مطمئن باشيد با قدرت به کار خودش ادامه ميده. در واقع اين شايعات را کساني بروز ميدهند که ميخواهند به تيم ضربه بزنند.من به شما اطمينان ميدهم که داماش با قدرت به کارش ادامه ميدهد.

 

varesh-sport.com : در پايان کاپيتان اسطوره اي سالهاي نچندان دور و مربي باتعصب حال،چه حرفي با هواداران پرشور داماش گيلان داره؟

اين تيم براي اين شهر هست،براي اين استان هست نگذاريد تا افرادي باعث ضربه به اين تيم بشن.هواداران مثل گذشته يه مقدار صبوري کنند و باز هم از اين تيم حمايت کنند. اين رو مطمئن باشند که اين تيم با اين کادر فني حرف هاي زيادي براي گفتن داره تا بتونيم دل شما رو خوش کنيم چون اين شما هواداران هستيد که سرمايه هاي ما هستيد و من اصلا مسابقه اي که توش هوادار نباشه رو قبول ندارم.

هواداران سعي کنيد حواشي که داره به تيم خودشون فشار وارد ميکنه رو خودشون جمع کنند چون خيلي ها دوس دارند به اين تيم ضربه بزنند و الان هم خيلي از شهرها از اين وضعيت ما خوشحال هستند. پس با حمايتتون از سواستفاده دشمنان اين تيم جلوگيري کنيد.هميشه هوادارا به من لطف داشتند و من شرمنده اونا هستم و ان شاالله جبران ميکنيم. در آخر هم از شما و سايت بسيار خوبتون هم تشکر ميکنم.

 

 

کلمات کلیدی افشین ناظمی مربی داماش گیلان افشین ناظمی مربی داماش گیلان افشین ناظمی مربی داماش گیلان افشین ناظمی مربی داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.