فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
محمد غلامي : مي خواهم رکورد رضا نوروزي در ليگ برتر را بشکنم!

محمد غلامي : مي خواهم رکورد رضا نوروزي در ليگ برتر را بشکنم!

 

varesh-sport.com : آقاي غلامي اون داماشي که از قبل فصل انتظار داشتي رو تو اين 6 هفته ديدي؟!

متاسفانه تا اينجاي کار اون تيمي که بايد باشيم نيستيم و بايد خيلي بيشتر از اينها تلاش کنيم . خدا رو شکر تعدادي از بازيکنانمون که نا آماده بودند کم کم دارند آماده ميشن و من فکر مي کنم يه مقدار نياز به زمان داريم تا بيشتر هماهنگ شيم.

در مورد بازي مس بايد بگم حق تيم مس نبود که بخواد با يک امتياز اينجا رو ترک کنه و شما ديديد که تيم ما کنترل بازي رو در اختيار داشت...حتي بازي با تراکتور و استقلال هم ما تيم برتر ميدان بوديم اما خب فعلا رو دور بدشانسي هم هستيم و مطمئنا در آينده اوضاع تيم ما بهتر ميشه.

 

varesh-sport.com : اين مصاحبه هايي که از قول تو منتشر مي شد تا چه حد واقعيت داشت؟ البته شنيديم تکذيب کردي اما از زبان خودت هم مي خوايم بشنويم

آقاي ناظمي هم در جريان هستند که من به غير از شما تنها با يک خبرنگار به اسم ناصر قراگزانلو صحبت ميکنم . حالا اومده بودن از قول من نوشته بودن که من به خاطر اينکه اومدم تيم داماش از تيم ملي خط خوردم در حاليکه من گفتم اين قضيه از وقتي بود که من در استيل آذين بودم و وقتي اين تيم سقوط کرد خب روي بازيکنانش هم تاثير منفي گذاشت و تنها بازيکني که از اون تيم به تيم ملي دعوت شد ميلاد بود. نميدونم کار کي بود ولي به هر حال روزنامه خبرورزشي يه شيطنتي رو انجام داد...البته يه طرفي هم بود که ميخواست مدير برنامم بشه ولي من قبول نکردم !! اگر من واقعا چنين حرفي رو زده بودم ، شايد الان در ترکيب نبودم و شايد مردم رشت اينطور با من خوب نبودند و من رو اينطور تشويق نمي کردند.

 

varesh-sport.com : بعد از پنج هفته بالاخره پات به گلزني باز شد و تونستي اولين گلت رو براي داماش به ثمر برسوني..

واقعا خيلي خوشحال بودم وقتي که گل رو به ثمر رسوندم چون تو اين مدت واقعا خيلي تحت فشار بودم. همه دست اندر کاران باشگاه ، مربيان ، بازيکنان و... از من انتظار داشتند که گل بزنم و تحت فشار زيادي قرار داشتم . پيش خودم گفتم اگرتو بازي فکرم فقط گل زدن نباشه خيلي بهتره چون يه استرس زيادي رو به خودم وارد ميکنم... من به غير از تمرين تيمي يک ساعت و نيم توي خونه هم تمرين انفرادي انجام ميدادم و بعد از تمرين گروهي تيم هم آقاي ناظمي با من و افشين به شکل انفرادي تمرين ميکنه که واقعا تاثير خيلي زيادي روي ما داشت و خدا روشکر روز به روز داريم بهتر مي شيم.

 

متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب...


 

varesh-sport.com : آيا هواداران بهت فشاري رو وارد نکردند که اسمشون رو نبردي؟

هواداران اگر فشاري رو هم وارد مي کردند حق داشتند و دارند ، چون اون ها از من محمد غلامي که فيکس تيم ملي هم بودم اين انتظار رو دارند که براشون گل بزنم . من حالا عضو اين تيم هستم و تمام تلاشم رو ميکنم و جونم رو هم براي اين تيم ميذارم تا بتونم براشون مثمر ثمر باشم.

 

varesh-sport.com : و آرم داماش رو بوسيدي بعد از گل...

خواستم به همه بگم که فرقي نميکنه من اهل کجاي گيلان باشم و افتخار ميکنم که دارم براي داماش بازي ميکنم و براي اين تيم هر کاري از دستم بر بياد انجام ميدم.

 

varesh-sport.com : اما بازي روز يکشنبه با سپاهان رو چطور مي بيني؟

سپاهان تو دو بازي آخر ليگش نتونسته خوب بازي کنه و نتيجه بگيره . اونها هم از اين لحاظ توي بحران هستند و اين بهترين موقعيت هست که ما بريم و از اين تيم امتياز بگيريم...

 

varesh-sport.com : ... ما هم...

نه ما تو بحران نيستيم اين حرف رو نزنيد! خدا رو شکر خودتون هم مي بينيد که تيم ما بد بازي نميکنه...

 

varesh-sport.com : ...بله شايد بد بازي نکنه ولي اين عدم نتيجه گيري روي روحيه بازيکنان موثره...

اشتباهات فردي هم توي تيم ما زياده و شما نگاه کنيد بازي با استقلال ، بازي با تراکتور ما همش رو اشتباهات فردي بازي رو واگذار کرديم و اگر اين اشتباهات فردي رو به اين شکل نداشتيم الان صد در صد تو بالاي جدول و رده دوم ، سوم بوديم . انشالله اين اشتباهات فردي با کاري که مربيان انجام ميدن کم کم پوشيده ميشه وروند تيم هم خوب ميشه.. ما براي برد به اصفهان ميريم.

 

varesh-sport.com : چرا زوج شما و افشين رو با هم شاهد نيستيم... بالاخره اين اتفاق ميفته يا نه؟

فعلا که تو تمرين ما رو کنار هم نميذارند ...خب اون ديگه نظر سرمربي تيم هست و ايشون بايد نظر بده.

 

varesh-sport.com : الان که پات به گلزني باز شده ، فکر ميکني تو اين فصل چند تا گل براي داماش مي زني؟!

من تمام تلاشم رو ميکنم که براي تيمم مثمر ثمر باشم و اين برام از همه چيز مهمتره و دوست دارم تيمم بالاي جدول باشه...

 

varesh-sport.com : حالا اون چيزي که توي ذهنت هست و تلاشت براي حداقل چند گل هست...

من تمام تلاشم رو ميکنم که رکورد رضا نوروزي رو بزنم!!

 

varesh-sport.com : خب اين روحيه خيلي خوبه! در پايان چه صحبتي با هواداران داري؟

دوست دارم که هواداران مثل قبل صبور باشند و اين قول رو بهشون مي دم که تيم تا نيم فصل دوم حتما بين رتبه هاي اول تا هفتم قرار داشته باشه.

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی محمد غلامی مهاجم داماش گیلان محمد غلامی مهاجم داماش گیلان محمد غلامی مهاجم داماش گیلان محمد غلامی مهاجم داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.