فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
ابراهیمی : داستان ۳ هزار میلیارد ارتباط موضوعی با باشگاه ندارد!

ابراهیمی : داستان ۳ هزار میلیارد ارتباط موضوعی با باشگاه ندارد!

 

varesh-sport.com : آقاي ابراهيمي يک مقدار در مورد وضعيت کادر فني و تغيير و تحولات صورت گرفته در تيم توضيح بفرمائيد...

بعد از بازي با سپاهان آقاي دينورزاده در رختکن اعلام کردند که ديگه نمي تونند با اين شرايط به کار در تيم ادامه بدند و از ما هم خواستند تا استعفاشون رو به مديرعامل باشگاه، آقاي عابديني اطلاع بديم .
بنده با آقاي عابديني اين موضوع رو مطرح کردم و ايشون گفتند ما از آقاي دينورزاده حمايت خودمون رو داريم ولي از اونجايي که ايشون اين صحبت ها رو انجام دادند ديگه موندنشون هم با اين شرايط براي خودشون خوب نيست .

 

varesh-sport.com : يعني اگر آقاي دينورزاده استعفاي خودشون رو اعلام نميکردند باز هم از ايشون حمايت مي شد؟!

ما به اين علت از آقاي دينورزاده حمايت ميکرديم چون ميدونستيم که اين تيم انشالله از اين وضعيت بيرون مياد و به اين صورت باقي نميمونه و از همين رو آقاي عابديني تا دو بازي به ايشون فرصت داده بودند و قرار بود که يک بازي خانگي ديگه هم به ايشون فرصت داده بشه ولي خود آقاي دينورزاده ديگه تمايل نداشت اما به هر حال ايشون جزو خانواده داماش هستند .

 

varesh-sport.com : مگه آقاي عابديني خودشون توي مصاحبشون که بعدا روي سايت باشگاه به نقل از خبرگزاري مورد نظر اومد نگفتند که اين بازي آخرين فرصت آقاي دينورزاده هست؟!

من وقتي اون مصاحبه در حال انجام بود در کنار آقاي عابديني بودم و ايشون در پاسخ خبرنگار گفتند من يک تا دو بازي به آقاي دينورزاده فرصت ميدم و بعد از اون تصميم مي گيرم که ادامه کار به چه شکل باشه تا فرصت سوزي نشه که به هر حال خود آقاي دينورزاده زودتر تصميم گرفتند و آقاي عابديني هم صلاح رو در اين دونستند که به تيم شوک وارد کنند .

آقاي قاسمپور هم جزو خانواده داماش هستند و پيش از اين هم حدود يک هفته اينجا به عنوان مشاور فني آقاي عابديني حضور داشتند و از نکات فني تيم هم اطلاع داشتند. مديرعامل باشگاه هم در بين مربيان موجود ايشون رو انتخاب کردند ... توانايي هاي آقاي قاسمپور هم بر کسي پوشيده نيست و جزو بازيکنان بزرگ بين المللي بوده ، توي جام جهاني بازي کرده و مربي اي هست که در تيم هاي خارج از ايران هم مربيگري کرده و تونسته که تو امارات تيم ها رو از سطح پايين تر به سطح بالاتر برسونه و ما هم اين انتظار رو داريم که از هفته هشتم تيم به شرايط روحي و رواني مناسب دست پيدا کنه و اين توانايي هم در ايشون وجود داره.

 

متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب


 

varesh-sport.com : شما اشاره کرديد که پيش از اين آقاي قاسمپور از خانواده داماش بودند و يکي از دلايلي که در مورد انتخاب ايشون گفته ميشه اين هست که باشگاه به خاطر مشکلات مالي اي که با اون دست به گريبان هست و چون با آقاي قاسمپور قرارداد داشته ايشون رو به عنوان سرمربي انتخاب کرده ...

نه اينطور نيست؛ قرارداد ايشون با اون تيم ليگ يکي ما بود که الان واگذار شده . ما از نظر مالي الحمدالله تا الان مشکلي نداشتيم و بچه هاي ما هم همه 20درصد قراردادشون رو گرفتند . طبق قوانيني هم که توي فدراسيون وجود داره و در قرارداد هم ذکر شده بازيکنان اول فصل 20 درصد ، نيم فصل 20 درصد و پايان فصل هم 20 درصد ديگر از قراردادشون رو ميگيرند و 40 درصد ديگه هم در طول فصل به عنوان حقوق پرداخت ميشه.

 

ببينيد همه باشگاه ها از اين مشکلات براشون پيش مياد و بالا و پايين دارند.. الان تو ايران يکي از بهترين باشگاه ها سپاهان هست و اين تيم رو ببينيد...! يا تيم نفت بعد از هفتمين بازيشون تازه اولين پرداخت رو انجام دادند. نفت که يک وزارتخانه معظم داره و شريان اقتصادي کشور و قلب تپنده اقتصاد رو داره درسته؟!

اما ما به محض اينکه فصل شروع شد 20 درصد اول رو پرداخت کرديم و الان هم داريم با آقاي عابديني برنامه ريزي انجام ميديم که انشالله واسه نيم فصل و حقوق بچه ها يه ترتيبي رو اتخاذ کنيم و انشالله مشکلي در اين زمينه نداريم.

 

 

varesh-sport.com : شما اشاره داشتيد به سپاهان و نفت اما خب من فکر ميکنم مشکلات اين تيم ها مثل مشکل داماش نيست. به هر حال با توجه به مشکلاتي که براي مالک باشگاه و به طور کل هولدينگ داماش اتفاق افتاده وبه طبع احتمال توقيف اموال هولدينگ داماش که اموال باشگاه هم جزو اون حساب ميشه، به نظر مي رسه اين مشکلات چندان از اين طريق حل شدني نباشه مگر اينکه اسپانسر ديگري از تيم حمايت بکنه...!

اون داستان سه هزار ميليارد که اصلا ارتباط موضوعي با ماها نداره! باشگاه داماش ايرانيان تبليغات هولدينگ داماش رو انجام ميداد يعني شرکت هاي وابسته به هولدينگ داماش تبليغاتشون رو به باشگاه داماش مي دادند و باشگاه هم از اين طريق به نوعي امرار معاش مي کرد و به اين شکل تزريق مالي ميشد. الان هم اتفاق خاصي نيفتاده و يه اتفاقاتي از نظر وام و مسائل ديگه افتاده که يک کار حقوقي هست و من فکر ميکنم انشالله به زودي با توجه به حساسيتي که روي اين موضوع هست و با توجه به کارمندها و کارگراني که در اين شرکت ها دارند فعاليت مي کنند اون مشکل برطرف بشه!

 

varesh-sport.com : ولي آقاي عابديني گفتند که اگر مشکلات حل نشه ما تيم رو به هيئت فوتبال گيلان و يا تربيت بدني واگذار مي کنيم...

من فکر ميکنم اون برداشت خبرنگار بوده که به اون شکل نوشته شده و در درجه بعد آقاي عابديني به انتهاي کار فکر کردند و اين احتمال رو دادند. من خدمت شما و همه ي همشهريان عزيز رشتي و گيلاني بايد اين رو بگم که توانايي هاي آقاي عابديني رو ما به خوبي ميشناسيم و ايشون همون موقعي هم که در باشگاه پرسپوليس بودند وقتي فکرش باز بود اين تيم هميشه از لحاظ مالي تامين بود؛ با وجود اينکه باشگاه دولتي بود و اينجا هم همينطور هست اگر يه مقدار فکر آقاي عابديني باز بشه قطعا اين تيم سرپا خواهد موند و روزي به آسيا هم ميرسه شما مطمئن باشيد.آقاي عابديني توانايي اين رو دارند که با در آمدزايي هزينه هاي يک تيم ليگ برتري در حد خوب رو در هر شرايطي تامين کنند.

 

varesh-sport.com : و چه صحبتي با هواداران داريد...

من از هواداران ميخوام که يک مقدار صبوري به خرج بدن و بيشتر ما رو تحمل کنند . دوستان در جريان هستند که آقاي عابديني دو ماه پيش از شروع فصل شبانه روز وقتش رو توي باشگاه گذاشت تا يارگيري مطلوب رو انجام بده حالا به اين کار نداريم که بعد از شروع بازيها چه اتفاقاتي افتاد که وضعيت ما به اين شکل شد... به هر حال بعد از چند هفته کم کم به نقاط ضعف پي برديم و ايشون تصميم گرفتند که بيشتر در تيم ورود کنند و اين شوک رو هم وارد کردند و انشالله با اين شوک از اين هفته به بعد انشالله نتايج خوبي رو بگيريم . داماش همون داماشه... داماش همون استقلال رشت قديم هست و ميتونه موفق باشه و اصلا هم به اون شکل که آسانسور باشه و بره پايين و بياد بالا نخواهد بود شما انشالله در آخر فصل خواهيد ديد که ما جايگاه خوبي رو در جدول پيدا ميکنيم .

 

varesh-sport.com : يه سوالي الان بوجود اومد که ميگن آقاي عابديني به اين دليل مربيان بزرگ رو انتخاب نمي کنند که در تيم دخالت بيشتري رو داشته باشند و شما هم الان گفتيد آقاي عابديني ميخوان به تيم نزديک تر بشن و ورود بکنند...

نه منظور من چيز ديگه اي بود! با اتفاقاتي که براي هولدينگ داماش افتاد يه مقداري بالاخره آقاي عابديني هم بايد به لحاظ فکري به دوستان کمک مي کرد وگرنه آقاي عابديني هميشه به تيم نزديک هست و الان هم که اينکار رو انجام داده فقط به خاطر هواداران اين تيم و گيلان هست چون حاج آقا واقعا مردم گيلان و مخصوصا رشت رو از ته دل دوست داره و دوست داره که يه خدمتي رو براي اهالي رشت انجام بده، لذا با تمام مشکلاتي که داره دوست داره که خودش رو بيشتر به تيم برسونه و منظور از اينکه خودش رو به تيم برسونه اينه که کنار تيم بيشتر باشه و مشکلات تيم رو هر چه بيشتر حل بکنند.

 

 

 

 

 

 

 

مصاحبه : مهرداد - مازيار(آبرار با تعصب)

 

کلمات کلیدی احمد ابراهیمی سرپرست داماش گیلان احمد ابراهیمی سرپرست داماش گیلان احمد ابراهیمی سرپرست داماش گیلان احمد ابراهیمی سرپرست داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.