فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی داماش گیلان و فولاد+گزارش تصویری آخرین تمرین داماش

کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی داماش گیلان و فولاد+گزارش تصویری آخرین تمرین داماش

 

وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان : سرمربيان داماش گيلان و فولاد خوزستان در کنفرانس مطبوعاتي حاضر شدند.

ابراهيم قاسمپور سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان در کنفرانس مطبوعاتي پيش از ديدار با فولاد خوزستان گفت: تيم ما کاملا آماده ديدار با فولاد است و برابر اين تيم فقط به پيروزي مي‌انديشيم.

ابراهيم قاسمپور با بيان اين که تيمش براي مصاف با فولاد خوزستان کاملا آماده است، اظهار کرد: براي ديدار با فولاد مشکل خاصي نداريم و با تمرين‌هاي خوب و شناخت خوبي که از حريف داريم، با هدف پيروزي به ميدان مي‌رويم ، بازي سختي را در پيش رو داريم اما بچه ها با انگيزه و شاداب هستند و همگي با نشاط در تمرينات حضور داشته اند.

 

وي در ادامه درباره امتياز ميزباني تيمش در ديدار برابر فولاد در هفته دهم ليگ برتر نيز گفت: هر تيمي اميدوار است که از امتياز ميزباني استفاده کند و به پيروزي خانگي دست پيدا کند، ما هم به دنبال اين هستيم که از حضور تماشاگران و هوادران داماش گيلان بهره ببريم و در پايان بازي نيز آن‌ها را شاد کنيم.

 

متن کامل کنفرانس و صحبت های دو مربی+گزارش تصویری آخرین تمرین داماش در ادامه مطلب


 

ابراهيم قاسمپور در جواب سوال خبرنگار وارش اسپرت گفت تغييرات کلي در سيستم بازي نداريم ولي يک سري تغييرات جزئي انجام مي دهيم در مورد چمن مصنوعي عضدي که مورد انتقاد مجيد جلالي قرار گرفت افزود اين چمن براي ما هم مشکل ساز است ولي در روزهاي باراني براي ما خوب است.

ايشان هم چنين در جواب سوال دیگر ما در مورد حواشي که در جدايي بازيکنان شنيده مي شود گفت من هيچگاه پافشاري نمي کنم بازيکني که دلش با تیم ما نيست مي تواند برود.

 

قاسمپور همچنين با بيان اين که در شرايط موجود ليگ برتر، همه تيم‌ها از يکديگر شناخت کافي دارند، افزود: هم ما از فولاد شناخت داريم و هم فولاد از ما ! هر دو تيم براي از کار انداختن مهره‌هاي کليدي يکديگر برنامه دارند و روي نقاط ضعف و قوت حريف کار مي‌کنند، پيروزي در اين بازي به اين بستگي دارد که بازيکنان کدام تيم به درستي دستورات کادر فني شان را در زمين اجرا کنند.

سرمربي تيم فوتبال داماش همچنين با بيان اين که هيچ يک از بازيکنان تيمش مصدوم يا محروم نيستند و تيمش با تمام قوا به مصاف فولاد مي‌رود، گفت: مطمئن باشيد در بازي با فولاد فقط براي پيروزي به ميدان مي‌رويم.

 

از سوي ديگر ، مجيد جلالي سرمربي تيم فولاد خوزستان در كنفرانس مطبوعاتي پيش از بازي مقابل داماش گفت: ورزشگاه عضدي شهر رشت داراي زمين منحصر بفردي است كه بازي براي هر تيمي در آن بسيار سخت است.

وي افزود : تمامي تيم هاي ليگ برتر در چمن طبيعي بازي مي كنند ولي در ورزشگاه عضدي شهر رشت بايد در چمن مصنوعي بازي كنند و اين موضوع شرايط بسيار دشواري براي تيم هاي ميهمان به وجود خواهد آورد. جلالي تيم داماش گيلان را تيمي با تجربه و خوب توصيف كرد و اظهار داشت : براي كسب 3 امتياز اين بازي ميبايست بيش از توان عادي خود بازي كرد تا نتيجه گرفت. سرمربي تيم فولاد گفت : طي سه بازي اخير تنها يك گل خورديم بنابراين در كار دفاعي به برنامه هاي خود نزديك شديم و تمركز بيشتر خود را در خط حمله متمركز ساخته ايم .

 

همچنین کاملی مفرد کاپیتان فولاد نیز در پاسخ به سوال خبرنگار وارش اسپرت در مورد رشت گفت : من در راه که مي آمدیم به آقاي جلالي گفتم که خاطره خوبي از اين شهر داريم و اميدوارم که دوباره تکرار کنيم!

 

 

*گزارش تصویری آخرین تمرین پیش از بازی داماش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برگرفته از داماش ایرانیان

 

کلمات کلیدی سایت داماش گیلان سایت داماش گیلان سایت داماش گیلان سایت داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.