فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
جهانگیر عسگری : به خاطر بیماری مادرم نبودم...

جهانگیر عسگری : به خاطر بیماری مادرم نبودم...

 

varesh-sport.com : در مورد جايگاه تيم در نيم فصل اول چه نظري داري؟

ما تيم خيلي خوبي داشتيم اما نيم فصل اول را با نتايج خيلي بدي شروع کرديم و بچه ها هم با هم هماهنگ نبودند تا اينکه با آمدن آقاي قاسمپور و صحبت هايي که ايشان با بچه ها انجام دادند و پس از آن با تمرينات خوب توانستند اين تيم را به خوبي جمع کنند. مطمئنا جايگاه اين تيم پائين جدول نبود و کم کم با کمک آقاي قاسمپور توانستيم تيم را به جايگاه بهتري برسانيم که باز هم جايگاه اصلي داماش گيلان نيست! من اول فصل هم گفتم ما مي توانيم جزو سهميه هاي آسياي چه در ليگ چه در جام حذفي باشيم.

در مورد جام حذفي که خودتان ديديد داوري چطور بازي را به نفع تيم شاهين برگرداند . من فيلم بازي را امروز دوباره ديدم و اگر مشکلات نبود و موقعيت هايمان گل مي شد ما بايد بازي را 12 بر1 (!) پيروز مي شديم اما شانس با ما يار نبود . در مورد ليگ هم به خاطر نتايج اول فصل در اين رتبه هستيم و همين مورد هم باعث شده که تيم هاي بالاي جدول از ما فاصله بگيرند اما الان اين تيم شخصيتش را دارد که به بالاي جدول برسد.

  

متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب


 

varesh-sport.com : ما مصاحبه اي از تو ديديم که بازي با شهرداري تبريز را آخرين بازي ات براي داماش اعلام کردي و در دو روز اول تمرينات هم حضور نداشتي . الان مي بينيم که دوباره در تيم هستي...!

دو روز اول تمرينات را به دليل مشکلات خانوادگي حضور نداشتم. مادر من در بيمارستان بستري بودند و کسي را هم در تهران نداشتم که بالاي سر ايشان باشند و به همين دليل با آقاي ناظمي و حاج آقا عابديني تماس گرفتم و اجازه عدم حضورم را گرفتم.

اما در مورد قضيه جدائي بايد بگويم خدا شاهد است که من نه از مربي و نه از هوادار و نه هيچکس ديگري که در اين تيم حضور دارد ناراحت نيستم و نبودم و متاسفانه مصاحبه هايي از من در روزنامه ها چاپ شده بود که مي خواهم نيم فصل از تيم جدا شوم و بازي شهرداري آخرين بازي من خواهد بود در حالي که من به هيچ وجه چنين حرفي را نزده بودم .

واقعا اين هواداران را دوست دارم...آنها در تمام بازيها به من لطف داشتند و تشويقم مي کنند. فکر نمي کنم هيچ جاي ايران چنين هواداراني را داشته باشد که يک بند نود دقيقه تيم خودشان را تشويق کنند و من هم هيچوقت چنين کاري را آن هم در نيم فصل انجام نمي دهم که بخواهم اين هوادار و اين تيم با ارزش را از دست بدهم و به تيم ديگري بپيوندم.

 

varesh-sport.com : در نيم فصل از خيلي ها در منابع خبري ساز جدائي شنيده شد که يکي از آنها شما بوديد که اين باعث ناراحتي هواداران شده بود ضمن اينکه رفتن آقاي محمدي و مهدوي کيا هم نيز تقريبا نهايي شده بود اما به نظر مي رسد آقاي محمدي برگشتند.

به هواداران حق مي دهم که ناراحت شوند اما در مورد خودم همانطور که توضيح دادم آن مصاحبه از جانب من نبوده و کاملا تکذيب مي کنم. در مورد ساير بازيکنان هم بايد بگويم که آنها پيشنهادات خوبي داشتند که به خبر جدائي شان تبديل شد . خود من چهارتا پيشنهاد از تيم هاي تهراني و شهرستاني داشتم اما داماش را به اين تيم ها ترجيح دادم . بعضي ها مي گفتند جهانگير عسگري به خاطر پول به رشت آمده است و نصف پولش را گرفته و مي خواهد نصف ديگر را در تيم هاي ديگر بگيرد در حالي که اصلا اينطور نيست. من اگر به فکر پول بودم همان اول فصل چند جاي ديگر پيشنهاد داشتم که پول بيشتري را پيشنهاد داده بودند اما من به خاطر فوتبال رشت و هواداران خونگرمي که داشت به اينجا آمدم وگرنه پول برايم ملاک نبوده و صحبتي هم با مهندس عابديني در اين خصوص نکردم .

در مورد آقاي محمدي هم امروز شنيدم که قرار است برگردند که از شنيدن اين خبر واقعا خوشحال شدم . حتي خيلي دوست دارم که شرايطي پيش بيايد و آقاي مهدوي کيا هم برگردند چون ايشان از افتخارات فوتبال ايران و آسيا هستند و من به شخصه چيزهاي زيادي را از آقا مهدي يادگرفتم . هواداران هم ايشان را واقعا خيلي دوست داشتند و توهين چند تماشاگرنما را نمي توان به کل هواداران تعميم داد. تماشاگران واقعي همان هواداراني بودند که آقاي مهدوي کيا را اسطوره آسيا صدا مي زدند .

دوست دارم تيم همان تيم نيم فصل اول شود تا بتوانيم نتايجي را که با آقاي قاسمپور گرفتيم را ادامه دهيم و بتوانيم داماش آسيايي را ببينيم.

 

varesh-sport.com : با اين اوصاف شرايط تيم در نيم فصل دوم را به چه شکل مي بيني؟

نيم فصل دوم شرايطي به مراتب سخت تر از نيم فصل اول دارد و بدست آوردن امتيازات مشکل تر خواهد بود اما ما تمام سعيمان را خواهيم کرد که جزو 4-5 تيم بالاي جدول باشيم و انشالله هم همينطور شود.

 

varesh-sport.com : و در پايان چه صحبتي داريد؟

باز هم دوست دارم تاکيد کنم که من چنين حرف هايي را نزده بودم . در سايت شما خواندم که چند نفري اسم من را آوردند و ناراحت بودند و حرف هايي را به من زدند در حالي که جهانگير عسگري سرش را هم براي اين تيم مي دهد و دوست دارد پولي را که براي زن و بچه و خانواده اش مي برد حلال باشد.

 

 

 

کلمات کلیدی جهانگیر عسگری بازیکن باشگاه داماش گیلان جهانگیر عسگری بازیکن باشگاه داماش گیلان جهانگیر عسگری بازیکن باشگاه داماش گیلان جهانگیر عسگری بازیکن باشگاه داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.