فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
پوشنیک: با جو استادیوم یاسوج مشکلی نداریم.

پوشنیک: با جو استادیوم یاسوج مشکلی نداریم.

 

تیم فوتبال داماش گیلان فردا دومین بازی خود در چهارچوب لیگ یک آزادگان را در برابر تیم شهرداری یاسوج در ورزشگاه تختی این شهر برگزار می کند و یکبار دیگر خود را در این مسابقات و خارج از خانه محک می زند.داماش روز سه شنبه رشت را به سمت تهران ترک کرد و پس از آن از مسیر هوایی عازم شهر یاسوج شد و امروز هم آخرین جلسه تمرینی خود را در این شهر برگزار کرد.

 ماریان پوشنیک می گوید : بازیکنانی را به میدان خواهم فرستاد که در آمادگی کامل به سر می برند .

لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید


 

ماریان پوشنیک سرمربی تیم در باره وضعیت داماش گیلان می گوید : همه بازیکنان به خوبی تمرین کرده اند و همه آماده هستند و بدون شک 18 نفری که در ترکیب اصلی قرار می گیرند از آماده ترین ها خواهند بود تا با نتیجه دلخواه زمین میزبان را ترک کنیم . وی در باره تیم حریف می گوید : ما دو بازی این تیم را دیده ایم و آنالیز کرده ایم ، شهرداری یاسوج در زمین خود به خوبی بازی می کند و تلاش خواهند نمود تا با برنامه هجومی در برابر ما ظاهر شوند و همین به ما امکان می دهد تا بازی خودمان را ارائه دهیم . پوشنیک گفت : در بین تیم فقط مهدوی مصدوم است و ما از بازیکنانی در ترکیب اصلی استفاده خواهیم کرد که از هر نظر آماده باشند و مصدومیتی نداشته باشند . پوشنیک عامل میزبانی برای حریف را یک فرصت برای تیم خود می داند و می گوید : اگر تماشاچیان زیادی به ورزشگاه بیایند باعث می شود تا بازیکنان ما نیز بازی قوی تر و بهتری را انجام دهند و از این نظر ما هیچ مشکلی نداریم و نگران تماشاگران حریف نیستیم . پوشنیک تاکید کرد که امروز عصر یک تمرین در یاسوج برگزار خواهد نمود و سپس ارنج نهایی تیم برای بازی فردا را تعیین خواهد کرد .

 

کلمات کلیدی داماش گیلان داماش رشت ماریان پوشنیک سرمربی داماش شهر باران هواداران داماش داماش گیلان داماش رشت ماریان پوشنیک سرمربی داماش شهر باران هواداران داماش داماش گیلان داماش رشت ماریان پوشنیک سرمربی داماش شهر باران هواداران داماش داماش گیلان داماش رشت ماریان پوشنیک سرمربی داماش شهر باران هواداران داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.