فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
نظیف کار:اول از همه از هواداران تشکر می کنیم

نظیف کار:اول از همه از هواداران تشکر می کنیم

 

علی نظیف کار که در چند بازی اخیر داماش گیلان بازی های خوبی را به نمایش گذاشته است در باره بازی داماش با سایپا می گوید :سایپا یک تیم خوب با مربیان خوب و بازیکنان خوب است و طبیعی است که این بازی ، دیدارسختی خواهد بود اما ما برای پیروزی می رویم تا در دور بعدی در برابر  پرسپولیس در ورزشگاه آزادی قرار بگیریم و همین موضوع نیز انگیزه تیم و بازیکنان را برای برد بیشتر می کند . ما تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین خط دفاع لیگ یک را داشته باشیم و سعی می کنیم که برای خط دفاع مشکلی پیش نیاید.

 

نظیف کار در باره بازی در عضدی و هواداران می گوید : ما اول از همه از هواداران تشکر می کنیم . بازی با سایپا در عضدی و در شهر برگزار می شود و تماشاگران و هواداران لازم نیست تا مسافت زیادی را طی کنند لذا از آن ها دعوت می کنیم تا به استادیوم بیاند چون با تشویق آن ها ما و بازیکنان روحیه می گیریم تا ان شاء الله پیروز از میدان خارج شویم.

 

به ادامه مطلب مراجعه کنید»»»

 

 


 

 

وی در خصوص تمرینات و کادر فنی گفت : تمرینات خوبی را در دو هفته اخیر پشت سر گذاشتیم و خدا را شکر در خط دفاع برای بازی با سایپا محروم و مصدوم نداریم ، کادر فنی هم در این روزها با دقت تمرینات را زیر نظر داشته اند و با آمدن افشین ناظمی  به عنوان یکی دیگر از مربیان بومی مجموعه کامل تری شده اند به خصوص آن که ناظمی با بچه ها نزدیک هستند و وی کمک می کند تا کادر فنی و ماریان پوشنیک هماهنگی فنی بیشتری با بازیکنان داشته باشد و انشاء الله با همین کادر فنی نتایج خوبی در جام حذفی بگیریم و به لیگ برتر هم صعود کنیم.

 

منبع :داماش ایرانیان

 

کلمات کلیدی نظیف کار داماش گیلان سایپا نظیف کار داماش گیلان سایپا نظیف کار داماش گیلان سایپا نظیف کار داماش گیلان سایپا

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.