فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

وارش اسپرت:

 

*آب و هوای امروز رشت: هواشناسی استان گیلان میگوید که هوا تا پایان روز ابری و همراه با بارنگی ملایم خواهد بود و دمای هوا نیز بین 20 تا 24 در نوسان است. اما هواشناسی جهانی خبر میدهد به تدریج و از بعد از ظهر بارندگی قطع شده و از اواخر وقت نیز هوا نیمه ابری خواهد شد و دمای هوا نیز بین 16 تا 24 در نوسان خواهد بود.

 

*داوران مسابقات دور یک شانزدهم جام حذفی مشخص شدند که بر این اساس ، شاهین حاج بابایی با کمک های رحیم شاهین و تورج محمدی بازی تیم های داماش گیلان و سایپا البرز را در رشت قضاوت خواهند کرد.

 

*فرهاد کاظمی سرمربی باسابقه کشورمان طی مصاحبه ای تند با باشگاه خبرنگاران جوان، از سیاست ها فدراسیون در قبال او شدیدا انتقاد میکند و اعلام میدارد که ف.ک خود اوست و عزیز محمدی را منشا تمام مشکلات خود میداند. مشروح مصاحبه وی را با کلیک بر اینجا مشاهده فرمایید.

 

*سازمان لیگ فدراسیون فوتبال از تغییر مکان در بازی پاس همدان و استقلال تهران به ورزشگاه مفتح و همچنین کناره گیری تیم های صنعت نفت آبادان ، مقاومت سپاسی شیراز و پیام مشهد از رقابت های جام حذفی باشگاه های ایران خبر داد. بدین ترتیب تیم های راه آهن شهر ری، تراکتورسازی تبریز و شاهین بوشهر از هم اکنون به مرحله بعدی این رقابت ها راه یافتند و چهره 13 تیم دیگر صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی با برگزاری بازی های امروز مشخص میشود.

 

برای مطالعه سایر خبر های کوتاه به ادامه مطلب مراجعه کنید»»»

 

 


 

 

*باشگاه فولاد يزد يک دوره مسابقات چهارجانبه به ياد زنده ياد محسن آقازاده برگزار مي نمايد. به گزارش سایت خبری باشگاه فولاد یزد مدیرعامل این باشگاه پس بازگشت از مراسم خاکسپاری مرحوم آقازاده با بیان این مطلب افزود: قرار است روز چهارشنبه همين هفته با حضور تيمهاي فولاد يزد ، همياري اراک ، اميد استقلال تهران و يک تيم ديگر که احتمالا تيمي به نام ياران محسن که متشکل از شاگردان اين مربي بزرگ از جمله عليرضا منصوريان ، علي انصاريان ، عباس آقايي ، مهدي پاشازاده ، محمد خرمگاه و ...مي باشد.

 

*تيم فوتبال دسته اولي صنعت مازندران اردوي تداركاتي خود را از شب گذشته در سمنان آغاز كرد. تیم صنعت كه براي اولين بار در رقابت‌هاي ليگ دسته اول حضور دارد، از وقفه به وجود آمده در اين رقابت‌ها به دليل برگزاري رقابت‌هاي جام حذفي استفاده كرده و از شب گذشته اردوي تداركاتي خود را در سمنان آغاز كرده است.اين تيم شمالي در دور نخست جام حذفي به دليل انصراف، در اين رقابت‌ها حضور ندارد.

صنعت  كه در 2 هفته نخست ليگ دسته اول مقابل استقلال اهواز در خانه به برتري رسيده و مقابل آلومينيوم هرمزگان در بندرعباس با تساوي كار را به پايان رسانده است در اردوي سمنان كه تا پنجشنبه ادامه خواهد داشت به دنبال حريف تداركاتي است تا در اين مدت آمادگي بازيكنانش را حفظ كند.(لیگ یک»جام آزادگان)

 

 

 

کلمات کلیدی فرها کاظمی داماش گیلان لیگ برتر جام حذفی هواداران داماش فرها کاظمی داماش گیلان لیگ برتر جام حذفی هواداران داماش فرها کاظمی داماش گیلان لیگ برتر جام حذفی هواداران داماش فرها کاظمی داماش گیلان لیگ برتر جام حذفی هواداران داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.