فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
مهدوی: حقمان برتری بود

مهدوی: حقمان برتری بود

 

كاپيتان تيم فوتبال داماش گيلان گفت: سايپا آمده بود خيلي راحت ما را ببرد، اما با شكست رشت را ترك كرد.محمدرضا مهدوي پس از برتري 3 بر يك تيمش مقابل سايپا از سري مسابقات جام حذفي و از مرحله يك‌شانزدهم نهايي اين رقابت‌ها اظهار داشت: بازي سختي بود و سايپا آمده بود خيلي راحت بازي را از ما ببرد، به همين دليل بيشتر به بازيكنان جوانش ميدان داده بود.

 

وي با اشاره به اينكه خوب بازي كرديم و حقمان برتري بود، ادامه داد: ما بر خلاف بازي‌هاي قبلي در فصل جاري كه بازي‌هاي خوبي در ليگ و جام حذفي انجام نداده بوديم، در اين ديدار بسيار بهتر بازي كرده و توانستيم مزد اين بازي خوب را با 3 گل و صعود به مراحل بالاتر بگيريم.

 

به ادامه مطلب مراجعه کنید

»»»مهدوي در مورد بازي سايپا گفت: سايپا هم خوب بازي كرد، اما موقعيت خاصي نداشت كه از آن استفاده كند. در آن سو ما موقعيت زيادي داشتيم كه البته از خيلي از آنها هم استفاده نكرديم.وي در مورد رعايت نكردن فوتبال جوانمردانه از سوي بازيكنان سايپا تأكيد كرد: در همه جاي دنيا و در همه سطوح، بازي جوانمردانه رعايت مي‌شود، اما زماني كه بازيكن داماش روي زمين افتاده بود، خودمان توپ را بيرون زديم، اما سايپايي‌ها چون نتيجه را عقب بودند به اين كار ما اعتنا نكرده و به بازي خود ادامه دادند و هر چقدر هم از آنها خواستيم توپ را به ما ندادند.

كاپيتان داماش گيلان گفت: برخلاف بازي‌هاي قبلي تيم ما خوب بازي كرد و اگر با همين روش در ليگ دسته اول بازي كنيم در گروه خود به عنوان تيم اول به ليگ برتر صعود مي‌كنيم.

 

کلمات کلیدی محمدرضا مهدوی کاپیتان داماش گیلان محمدرضا مهدوی کاپیتان داماش گیلان محمدرضا مهدوی کاپیتان داماش گیلان محمدرضا مهدوی کاپیتان داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.