فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
این فوتبال بی در و پیکر...

این فوتبال بی در و پیکر...

 

وارش اسپرت - تارنماي هواداران داماش گيلان : ليگ برتر...فکر مي کنم اسمش را به اين دليل "برتر" گذاشته اند که رقم قراردادهاي بازيکنانش در بين ساير ليگ هاي ورزشي برتر است! مثل تعداد زيادي از ايراني ها اسم مستعار هم دارد...حرفه اي ! يازده دوره اش را برگزار کرده اند اما هرچقدر سعي کرديم نفهميديم به کجاي فوتبال اين کشور مي گويند حرفه اي؟!

 

فوتبالي که سقف قرارداد دارد و تيم هايش تا همين دوره پيش هيچ درآمدي از پخش تلويزيوني نداشته اند... فوتبالي که به ناظرين بين المللي در جهت کسب سهميه آسيايي مدارک مي دهند تيم ها خصوصي شده اند و مي شوند اما دو مديرعامل دو تيم به اصطلاح پرطرفدار در يک برنامه زنده تلويزيوني رقم هاي 6 و 12 ميلياردي دريافتي شان از دولت مي گويند! فوتبالي که اکثر بازيکناش توسط دلال ها جا به جا مي شوند و يک تيم آن هنوز نمي داند تهراني است يا لرستاني...!

 

متن کامل در ادامه مطلب


اينجا يک تيم ميزبان است اما به بهانه نزديک بودن به استاديوم مهمان ، بايد در زمين تيم مهمان و در حضور هواداران آن تيم مسابقه اش را برگزار کند...و اکنون شاهکار جديدي که در آن ميهمان براي ميزبان تعئين تکليف مي کند و عاقبت با لابي غير ورزشي زمين مسابقه را آنطور که مي خواهد تغيير مي دهد !

 

نمي دانيم (بخوانيد مي دانيم) چطور شد که وقتي از هيات فوتبال استان و باشگاه ميزبان تا تربيت بدني استان همه مصاحبه مي کردند و مي گفتند استاديوم سردارجنگل رشت نا آماده است و در حال تعميرات به ناگاه باز آن مصوبه عجيب و غريب علم مي شود و يک ميزباني کامل را از داماش مي گيرند و مکان مسابقه را به استاديوم سردارجنگلي تغيير مي دهند که VIP، جايگاه خبرنگار و رختکن هاي آن در حال تعمير است ؛ گويي ترتيب دهندگان اين مصوبه فراموش کرده اند که هدف اين مصوبه تامين امنيت هواداران و تيم ها در مکان مسابقه بوده است نه صرفا استفاده تيم ها از زمين چمن طبيعي! حال بايد پرسيد که سال گذشته امنيت در کدام استاديوم بيشتر تامين شده بود؟ چرا تا به آنجا پيش مي رويم که احترام به هوادار فراموش مي شود و سرپرست و مديرعامل تيم مهمان به خود اجازه مي دهند براي هوادار و تيم ميزبان تعئين تکليف کند!؟ در کجای دنیا یک تیم را مجبور می کنند در دو استادیوم میزبانی داشته باشد؟

 

اگرچه مي دانيم در فوتبال به اصطلاح حرفه اي ما برخلاف فوتبال حرفه اي در کل دنيا باشگاه برگزار کننده پس از نيروهاي تامين کننده ، هيات هاي فوتبال ، فدراسيون و غيره و ذالک صاحب نظر براي مکان برگزاري بازي هستند اما حداقل اين انتظار مي رود که باشگاه داماش در رسانه ها بيش از اينها از حق ميزباني خود دفاع کند هرچند که شايد به آن نتيجه اي که بخواهد نرسد .

 

از روزها قبل شنيده ايم که امير عابديني با توجه به شایعات خطاب به بازيکنانش تاکيد فراواني بر سخت کوشي و پيروزي در اين ديدار داشته است اما مديرعامل داماش بايد بداند که براي برطرف شدن شايعاتي که اين روزها بيشتر از هميشه دامن او را در ديدار مقابل پرسپوليس گرفته بايد بيش از اين ها در مقابل اين تصمیم تغییر مکان بازی موضع بگيرد و براي عدم تحقق آن از راه هاي قانوني کوشش کند .

هواداران داماش که در فصل و فصول گذشته نشان داده اند مقابل تمام ناملايمتي هاي فوتبال مي ايستند، امروز از کسي که در مقابل مشکلات ايستاد و در برابر تبليغات و کارهاي نکرده برخي آقايان سکوت نکرد،به حق انتظار عکس العمل شديدتري در مقابل یکی دیگر از تصمیمات ناعادلانه این فوتبال بی درو پیکر را دارند .

 

 

 

 

 

 نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

کلمات کلیدی استادیوم شهید عضدی رشت استادیوم شهید عضدی رشت استادیوم شهید عضدی رشت استادیوم شهید عضدی رشت

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.