[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
تالارهای گفتمان هواداران داماش گیلان • مشاهده مبحث - European League Football - آخرین اخبار

European League Football - آخرین اخبار

مطالب ورزشی وفوتبالی متفرقه ایران و جهان را در این بخش قرار دهید.

مديران انجمن: meraj130, antiros

پستتوسط damashmylove2 » چهارشنبه سپتامبر 04, 2013 8:22 pm

لوو: خدا را شکر مصدومیت گوتسه شدیدتر نیست

یوآخیم لوو با دلجویی از ماریو گوتسه، از بازگشت او به ریتم مناسب ابراز امیدواری کرد

سایت گل- تیم ملی آلمان جمه شب در مونیخ به مصاف تیم ملی اتریش خواهد رفت برپایی اردو در مونیخ فرصت را در اختیار لوو قرار داد تا به ملاقات و بررسی وضعیت بازیکنان مصدوم بایرن مانند گوتسه بپردازد.

به گزارش گل به نقل از fcbayern.ir؛ لوو با ابراز تاسف از مصدومیت دوباره ی ماریو گوتسه گفت:" باید به گوتسه اجازه داد تا به ریتم مناسب خود دست یابد او یک بازیکن برجسته برای آلمان است."

گوتسه پس از سپری کردن مصدومیت طولانی مدت جمعه شب در سوپرجام اروپا در ترکیب بایرن قرار گرفت اما تکل خشن رامیرس او را با مصدومیتی جدید مواجه کرد لوو در ادامه صحبت های خود گفت:" این مایه تاسف است که او پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت در حال نزدیک شدن به ریتم خود بود اما دوباره دچار مصدومیت شد."

لوو در پایان صحبت های خود اضافه کرد:" تکلی که روی پای گوتسه زده شد خطایی بسیار شدید بود من حتی آسیب های جدی تر را برایش متصور بودم اما خدا رو شکر که می تواند کمتر از یک ماه دیگر به تمرینات بازگردد."
داماش عشق گیلانی هاست _ خدایا این عشق را از ما نگیر
damashmylove2
متعصب سایت
متعصب سایت

تاريخ عضويت: دوشنبه آپريل 23, 2012 12:00 am

پستتوسط damashmylove2 » چهارشنبه سپتامبر 04, 2013 8:25 pm

عمل جراحی موفقیت آمیز روی پای خاوی مارتینس

ستاره اسپانیایی باشگاه بایرن مونیخ زیرتیغ جراحی رفت و با موفقیت جراحی شد

سایت گل- خاوی مارتینس بازیکن خط میانی بایرن مونیخ روز سه شنبه برای برطرف کردن مشکل به وجود آمده در پایش زیر تیغ جراحی رفت و مشخص نیست که تا چه زمانی از میادین ورزشی به دور خواهد بود.

ستاره سابق باشگاه اتلتیک بیلبائو بعد از برگزاری بازی دوستانه تیم ملی اسپانیا مقابل اکوادور با مصدومیت به مونیخ بازگشت و از آن زمان تاحالا هنوز به روزهای اوج بازنگشته بود.

حالا مارتینس وقفه ایجاد شده برای برگزاری بازیهای تیم های ملی را زمان ایده آلی برای انجام عمل جراحی روی پایش دید . مارتینس در بازی سوپرکاپ اروپا از ناحیه لیگامنت های داخلی زانوی چپش رنج می برد
damashmylove2
متعصب سایت
متعصب سایت

پستتوسط damashmylove2 » چهارشنبه سپتامبر 04, 2013 8:26 pm

ریبری: می توانم برنده توپ طلا شوم

این ستاره باتجربه یکی از ارکان اصلی بایرن در رقابت های فصل گذشته بود و نقش زیادی در کسب سه گانه داشت؛ به همین دلیل، هفته گذشته برنده جایزه بهترین بازیکن اروپا شد.

سایت گل- فرانک ریبری، ستاره فرانسوی بایرن مونیخ، مطمئن است که می تواند امسال، بالاتر از مسی و رونالدو، برنده توپ طلا شود.

این ستاره باتجربه یکی از ارکان اصلی بایرن در رقابت های فصل گذشته بود و نقش زیادی در کسب سه گانه داشت؛ به همین دلیل، هفته گذشته برنده جایزه بهترین بازیکن اروپا شد.

او اکنون به دنبال توپ طلاست و تاکید کرد که کاملا شایستگی بردن این جایزه را دارد.

ریبری به خبرنگاران گفت:" البته من به بردن توپ طلا اعتقاد دارم. من سال گذشته کاری که باید را در داخل و خارج زمین انجام دادم.

من خیلی حرفه ای بودم. دوران فوق العاده ای با تیمم داشتم و واقعا لذت بردیم.

پیروزی در سوپرکاپ اروپا تاثیر بسیار خوبی روی تیم داشت. دیگر زمان زیادی تا اهدا توپ طلا باقی نمانده است. باید به همین روند ادامه بدهم و تلاش می کنم تا از کارم لذت ببرم.

بردن جایزه همیشه فوق العاده است؛ به ویژه چنین جوایزی. انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن، بالاتر از بازیکنانی مانند مسی و رونالدو، عالی است. باید تایید کنم که در حال حاضر از بازی های خودم لذت می برم. این جایزه برای من از نظر ورزشی بسیار مهم است. این به من اعتماد به نفس زیادی می دهد.

شاید این فشار را روی من افزایش دهد اما من می توانم این شرایط را مدیریت کنم. این به من بستگی دارد که بتوانم همین روند را ادامه بدهم."
damashmylove2
متعصب سایت
متعصب سایت

پستتوسط popo131 » پنج شنبه سپتامبر 05, 2013 8:42 am

این عکس خداس

مخصوص اونی کـه اون پشت دستاشو برده بالا :P :P :P :P :P

DAMASH per tutta la mia vita

popo131
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: يکشنبه مه 20, 2012 12:00 am

پستتوسط mahmood1331 » پنج شنبه سپتامبر 05, 2013 9:48 am

[color=green:4e39e893b1][size=18:4e39e893b1]مسي 5 ميليون يورو به دولت اسپانيا پرداخت کرد[/size:4e39e893b1][/color:4e39e893b1]

دادگاهي در اسپانيا اعلام کرد ليونل مسي و پدرش خورخه که چندي پيش به تلاش براي فرار از پرداخت ماليات بردرآمد خود در فاصله سال‌هاي 2006 تا 2009 متهم شده بود، مبلغ 5 ميليون يورو به مقامات مالياتي اين کشور پرداخت کرده‌اند.

به گزارش تسنيم،مسي و پدرش در ابتداي سال جاري متهم شده بودند ميزان دقيق درآمد خود در فاصله سال‌هاي 2006 تا 2009 را از دولت اسپانيا مخفي نگه داشته‌ و از همين رو مالياتي که به کل درآمد آنها تعلق مي‌گرفته را نپرداخته‌اند. مسي 26 ساله و پدرش خود را از اين اتهام مبرا دانستند اما با اين حال دادگاهي در شهر گاوا اعلام کرد خورخه و ليونل مسي که بايد 17 سپتامبر (26 شهريور) در دادگاه از خود دفاع کنند پيش از ارائه دفاعيات خود اقدام به پرداخت مبلغي معادل 5 ميليون و 16 هزار يورو به دولت اسپانيا به عنوان «اصلاحيه پرداختي» کرده‌اند.

مسي ابتداي تابستان امسال در خصوص اين موضوع گفته بود:«وکلا و مديران دارايي ما به اين پرونده رسيدگي خواهند کرد و ما به آنها براي حل و فصل اين ماجرا اعتماد داريم. حقيقت اين است که ما هيچ آگاهي از اين اتفاقات نداريم و به همين دليل اين افراد را براي رسيدگي به اين موضوع انتخاب کرده‌ايم».

مسي طبق آخرين گزارشي که مجله اقتصادي فوربس منتشر کرد، با درآمد مجموع 40 ميليون يورو در سال، در رده دهم پردرآمدترين ورزشکاران دنيا قرار دارد.
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
mahmood1331
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاريخ عضويت: شنبه آپريل 13, 2013 12:00 am

پستتوسط mahmood1331 » پنج شنبه سپتامبر 05, 2013 9:51 am

[size=18:03587bf880][color=red:03587bf880]بيرهوف: اوزيل در آرسنال پيشرفت خواهد کرد[/color:03587bf880][/size:03587bf880]

اوليوير بيرهوف مربي تيم آلمان در خصوص حضور اوزيل در آرسنال گفت: من بسيار خوشحالم که اوزيل در باشگاه بزرگي مانند آرسنال حضور يافته است و من ايمان دارم که وي در اين باشگاه مي تواند مهارت هاي خود را بيش از پيش به معرض نمايش بگذارد و بدرخشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، گفتني است: اوزيل در آخرين روز نقل و انتقالات در إزاي پرداخت 5/42 مليون پوند از رئال مادريد به آرسنال پيوست.
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
mahmood1331
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پستتوسط mahmood1331 » پنج شنبه سپتامبر 05, 2013 9:52 am

[color=blue:1ff62f50a3][size=18:1ff62f50a3]رونالدو: از رفتن اوزيل عصباني هستم[/size:1ff62f50a3][/color:1ff62f50a3]

کريستيانو رونالدو زماني که فهميد مسعود اوزيل به آرسنال فروخته شده است، به منظور آمادگي براي ديدار مقدماتي جام‌جهاني مقابل ايرلند شمالي در ترکيب تيم ملي کشورش در اوبيدوس حضور داشت.

به گزارش فارس،بازيکن پرتغالي از شنيدن اين خبر خوشحال نشد و به هم‌تيمي‌هاي پرتغالي‌‌اش گفت: رفتن اوزيل خبر بسيار بدي براي من است. او بازيکني بود که بهتر از همه حرکت من به سمت دروازه را مي‌فهميد.

کريستيانو نمي‌تواند اين حقيقت را درک کند که مادريد به کسي اجازه داده باشگاه را ترک کند که از نظر او «بازيکني است که مي‌تواند سرنوشت بازي را رقم بزند.»

در حقيقت برخي از هم‌تيمي‌هاي پرتغالي رونالدو روز گذشته مدعي شدند که وي بسيار تحت تأثير اين خبر قرار گرفته و چندين بار در موقعيت‌هاي مختلف تکرار کرده که «از خروج اوزيل عصباني هستم.»

با ملحق شدن مسعود اوزيل به شاگردان آرسن ونگر، رونالدو بهترين‌ هم‌تيمي خود را در زمين مسابقه از دست داده است.

ستاره پرتغالي در سه فصل همکاري با مسعود اوزيل روي پاس‌هاي وي 27 گل به ثمر رسانده تا هافبک آلماني بيشترين پاس گل را در طول دوران حرفه‌اي رونالدو به او داده باشد.

پس از اوزيل کريم بن زما قرار دارد که 17 پاس گل به رونالدو داده است و رايان گيگز در 6 فصل حضور وي در منچستر يونايتد 16 پاس گل به مهاجم پرتغالي رئال داده است.

حال بايد ديد با خروج مسعود اوزيل از تيم چه کسي مي‌تواند اين نقش را در رئال اجراکند؛ با اين حال کريستيانو رونالدو معتقد است «بازيکن 24 ساله آلماني بهترين شماره 10 است که رئال مي‌توانست آرزويش را داشته باشد.»
mahmood1331
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پستتوسط mahmood1331 » پنج شنبه سپتامبر 05, 2013 9:52 am

[color=orange:db8bfd1854][size=18:db8bfd1854]کاکا به مادريد بازمي‌گردد[/size:db8bfd1854][/color:db8bfd1854]

به محض اينکه بازگشت کاکا به ميلان رسمي شد، بازيکن برزيلي با پرس تماس گرفت تا از او تشکر کند. مهاجم سابق رئال مادريد بر اين باور است که به دليل اينکه فلورنتينو بازگشت وي به انزلیچی را ممکن ساخته است به پرس بدهکار است و در نظر دارد براي خداحافظي به مادريد بازگردد.

به گزارش فارس،کاکا مي‌داند که در برنامه اين فصل کارلو آنچلوتي و پرس قرار داشت و اين دو نفر اميد خود را براي بازگشتن کاکا به اوج از دست نداده بودند. به هر حال بازيکن برزيلي تمايلش را براي خروج از باشگاه اعلام کرد و آنها را وادار کرد که با رفتنش از اين تيم موافقت کنند.

وي در نظر دارد از فلورنتينو پرس به دليل موافقت سريع با بازگشت وي به ميلان تشکر کند.
mahmood1331
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پستتوسط mahmood1331 » پنج شنبه سپتامبر 05, 2013 9:54 am

[color=indigo:17d9832bc8][size=18:17d9832bc8]پدرو: در تمرينات دلتنگ ويا مي‌شوم[/size:17d9832bc8][/color:17d9832bc8]
پدرو رودريگس، درباره داويد ويا که ماه گذشته بارسلونا را به مقصد اتلتيکومادريد ترک کرد، گفت: ويا براي من فردي عزيز است. ما لحظات زيادي را در کنار هم تجربه کرده‌ايم اما اکنون که ديگر او را در تمرينات بارسلونا نمي‌بينم، دلتنگش مي‌شوم. خوشبختانه هنوز مي‌توانم در تمرينات تيم ملي اسپانيا او را ببينم و از تمرين در کنارش لذت ببرم. خوشحالم که در اتلتيکومادريد اوضاع بر وفق مرادش پيش مي‌رود.

به گزارش تسنيم،پدر و ادامه داد: ويا براي فوتبال اسپانيا يک الگو است. اگر دست من بود او را در بارسلونا نگه مي‌داشتم اما در فوتبال از اين دست اتفاقات رخ مي‌دهد. براي او آرزوي موفقيت مي‌کنم.

تيم ملي اسپانيا فردا (جمعه) در مرحله مقدماتي جام جهاني 2014 به مصاف فنلاند مي‌رود و پدرو اميدوار است که کشورش با کسب تمام امتيازات به خانه برگردد. وي اظهار داشت: بايد اين بازي را ببريم، چون بازي بسيار مهمي براي ما محسوب مي‌شود. مي‌دانيم که فنلاند حريف دست و پا بسته‌اي نيست.

ماتادورها در شرايطي به هلسينکي مي‌روند که هنوز مشخص نيست که دروازه‌بان اصلي اين تيم چه کسي خواهد بود. ويسنته دل‌بوسکه، سرمربي تيم چند روز پيش دوباره تاکيد کرد که ايکر کاسياس، سنگربان نيمکت‌نشين رئال مادريد همچنان دروازه‌بان شماره يک تيم او خواهد بود اما اکنون اخباري منتشر شده مبني بر اينکه احتمال دارد دل‌بوسکه نيز مانند کارلو آنچلوتي، سرمربي رئال مادريد، کاسياس را روي نيمکت بنشاند.
mahmood1331
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پستتوسط mahmood1331 » پنج شنبه سپتامبر 05, 2013 9:54 am

[color=red:491fafc6f5][size=18:491fafc6f5]کرويف: انزلیچی سه سال عليه من کار کرد[/size:491fafc6f5][/color:491fafc6f5]

يوهان کرويف يک بار ديگر به صحبت عليه ساندرو انزلیچی پرداخت و گفت: وي سه سال عليه من کار کرد و حرف‌هاي بدي درباره من زد. از زماني که در برزيل بودم مي‌دانستم که او چگونه کار مي‌کند بنابراين ترجيح دادم از او دوري کنم و نزديکش ظاهر نشوم.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: مسي در جهان بهترين است؛ او منظره‌اي تماشايي است که بايد نگه داشته شود. وقتي مربيگري را رها کردم تخمين زدم که سه ميليارد نفر بايد بدانند که من چه کسي هستم اما از زماني که پدر مسي گفت من اسطوره او هستم اين تعداد به 4 ميليارد نفر افزايش يافت.

سرمربي سابق آبي‌‌اناري‌ها معتقد است که تيتو ويلانووا بايد اول به فکر سلامتي‌اش باشد و افزود: جنبه روحي بسيار مهم است و مبارزه با بيماري کاري بسيار جدي است. رابطه‌اي بين بيماري و بهترين باشگاه جهان وجود ندارد.

کرويف همچنين در خصوص تاتا مارتينو خاطرنشان کرد: واقعا اميدوارم کار براي او خوب پيش برود. چيزهاي زيادي روي بازيکنان اثر مي‌ گذارد که ربطي به فوتبال ندارد؛ بنابراين بايد منتظر باشيم و ببينيم که کارها چه طور پيش مي‌رود.

اسطوره هلندي سابق باشگاه مدعي شد او آرشيتکت شهرت تيکي تاکاي بارسا بوده است و اضافه کرد: من شروع کننده آن بودم. سال 1973 به تيم آمدم و اين فوتبال را بنا نهاديم. گوارديولا با ادامه دادن همان فلسفه و شيوه بازي اين کار را زنده کرد؛ پيش از اين سه مربي هلندي همه‌چيز را ريشه‌کن کرده بودند.

ستاره سابق آژاکس همچنين اختلاف‌هاي مالي ميان بارسلونا و مؤسسه‌اي که او مديريت مي‌کند را فاش کرد و گفت: تمام کارهاي اداري انجام شده و منتظر تأييد رئيس هستيم. با اين حال ساندرو انزلیچی از امضاي اين اسناد امتناع مي‌کند. پولي که بارسلونا به مؤسسه بدهکار است مال من نيست.
mahmood1331
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پستتوسط mahmood1331 » پنج شنبه سپتامبر 05, 2013 9:56 am

[color=blue:f1cc84c6db][size=24:f1cc84c6db]دل بوسکه: کاسياس همچنان شماره 1 است[/size:f1cc84c6db][/color:f1cc84c6db]

کاسياس در فصل جديد لاليگا هم نيمکت نشين ديه گو لوپس در رئال مادريد شده اما دل بوسکه اعلام کرد که هنوز دليل زيادي براي استفاده از اين دروازه بان 32 ساله به عنوان شماره يک تيمش دارد.

او به آ.اس گفت:" ايکر کاسياس هميشه از حمايت من برخوردار خواهد بود. کاسياس کاپيتان تيم من است و يکي از اعضاي مهم تيم."

کاسياس آخرين بار در ژانويه گذشته و در ديدار مقابل والنسيا در کوپا دل ري براي رئال به ميدان رفت اما بعد از بازگشت به ميادين، ديگر فرصت بازي براي اين تيم را پيدا نکرد اما اين جايگاه او را در ترکيب ماتادورها به خطر نينداخته است.

" من هرگز نگفتم که او بايد براي رئال بازي کند. من کاسياس را ترجيح مي دهم، به خاطر دوران حرفه اي و افتخاراتي که به دست آورد.

او دوران دشواري را پشت سر گذاشت و نياز به حمايت کساني دارد که به او احترام مي گذارند و تشويقش مي کنند. اين شرايط آساني براي هيچ کس نيست اما بيش از همه براي او دشوار است. "

در اين بين، باشگاه رئال مادريد اعلام کرد که آنتونيو آدان، دروازه سومش را به عنوان بازيکن آزاد اعلام کرده و او مي تواند بعد از بازار نقل و انتقالات هم راهي باشگاه ديگري بشود.

آدان يکي از محصولات آکادکي جوانان رئال است و اولين بازي رسمي اش براي باشگاه را در ديدار مقابل اوسر در ليگ قهرمانان در سال 2010 انجام داد. او در اين مدت تنها 18 بار براي رئال به ميدان رفت.
mahmood1331
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پستتوسط mahmood1331 » پنج شنبه سپتامبر 05, 2013 9:57 am

[color=green:1ed35406ad][size=18:1ed35406ad]گوتي: مسي را به رونالدو ترجيح مي‌دهم[/size:1ed35406ad][/color:1ed35406ad]
گوتي هرناندس، هافبک پيشين تيم فوتبال رئال‌مادريد گفت: زين‌الدين زيدان و رونالدو برزيلي دو نفر از بهترين بازيکنان جهان بودند. با وجود اينکه گفتن اين موضوع برايم سخت است ولي حقيقت را بايد پذيرفت که در حال حاضر ليونل مسي بهترين بازيکن جهان است، فاصله خيلي زيادي بين ليونل و کريس نيست ولي در جزئيات زماني‌که بارسا به مشکل مي‌خورد مسي به داد اين تيم مي‌رسد. بارها اين را گفته‌ام که ليونل مسي و کريستيانو رونالدو هر دو بهترين در دنيا هستند ولي من ستاره آرژانتيني بارسلونا را ترجيح مي‌دهم.

به گزارش تسنيم، وي در خصوص گرث بيل، سوپراستار جديد مادريدي‌ها اظهار داشت: بيل را دوست دارم چون مي‌تواند در 3 پست بازي کند، او بازيکني بزرگ است. عکس 9 سالگي گرث نشان مي‌دهد که او در کودکي هم عاشق رئال بوده.

سرمربي تيم جوانان رئال‌مادريد در خصوص نيمکت‌نشيني ايکر کاسياس در رئال عنوان کرد: من طرفدار آنچلوتي هستم چون اين مربي است که تشخيص مي‌دهد چه کسي براي بازي کردن شرايط بهتري دارد. کاسياس دوست من است ولي اگر تشخيص مربي بازي کردن ديه‌گو لوپز باشد بايد به اين تصميم احترام گذاشت.

گوتي در پايان با توجه به شرايطي که براي کاسياس در تيم اول شهر مادريد به وجود آمده است خاطرنشان کرد: شرايط دشواري براي رئال و ايکر به وجود آمده است، واقعا خيلي سخت است که بازيکني بيشتر دوران حرفه‌اي‌اش را در رئال گذرانده باشد بعد شرايط طوري رقم بخورد که حتي بحث جدايي‌اش از باشگاه مطرح شود.
mahmood1331
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پستتوسط soroosh8 » پنج شنبه سپتامبر 05, 2013 10:52 am

تماس FIGC با آلگری و زاکرونی
-
فدراسیون در پی سرمربی تماس FIGC با آلگری و زاکرونی
فدراسیون فوتبال ایتالیا نظر ماکسی آلگری و آلبرتو زاکرونی را در مورد هدایت تیم ملی ایتالیا جویا شده است.
قرارداد چزاره پراندلی با پایان یافتن جام جهانی ۲۰۱۴ به اتمام می رسد و او ظاهرا قصد تمدید ندارد. فدراسیون نیز از حالا به دنبال مربی بعدی است.
از افراد بسیاری اسم برده شده اما اسکای اسپورت ادعا می کند که FIGC با آلگری و زاکرونی تماس گرفته است.

آلگری تا ژوئن ۲۰۱۴ با میلانی ها قرارداد دارد و امروز صبح از علاقه به هدایت تیم ملی پرده برداشت. در طرف مقابل آلبرتو زاکرونی که سابقه مربیگری در سه غول فوتبال ایتالیا میلان، یوونتوس و اینتر را در کارنامه دارد دیده می شود. او اکنون هدایت تیم ملی ژاپن را عهده دار است که پیش از این موفق شده با سامورایی ها به عنوان اولین تیم جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ را کسب نماید.
"دنیا فقط رشت و داماش"
نماد کاربر
soroosh8
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه آگوست 20, 2012 12:00 am

پستتوسط soroosh8 » پنج شنبه سپتامبر 05, 2013 10:53 am

کاناوارو هم اضافه شد
-
کاناوارو جدیدترین گزینه سرمربی گری آتزوری کاناوارو هم اضافه شد
فابیو کاناوارو جدیدترین نامی است که برای جانشینی چزاره پراندلی بعد از اتمام جام جهانی مطرح شده است.
روز گذشته نام های مختلفی چون ماسیمیلیانو آلگری، روبرتو مانچینی، لوچانو اسپالتی، آنتونیو کنته، فابیو کاپلو و آلبرتو زاکرونی برده شد. با این حال بر اساس گزارش اسپورت مدیاست، ممکن است FIGC فابیو کاناوارو که حالا مجوز مربیگری را هم در اختیار دارد به عنوان سرمربی بعدی لاجوردی پوشان منصوب کند.
کاناوارو ۳۹ ساله در دوران باشکوه بازیگری خود در نقش کاپیتان تیم، جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان را بالای سر برد. البته او هیچ سابقه مربیگری در کارنامه ندارد.
این گزارش به این نکته هم اشاره می کند که کاناوارو ممکن است برای FIGC که به دنبال کاهش دستمزدهاست گزینه جدی باشد.

بر اساس نتیجه نظرسنجی امروز گاتزتا دلو اسپورت، آلبرتو زاکرونی با اخذ ۴۰ درصد آرا محبوب ترین گزینه طرفداران و مردم ایتالیاست. نفر بعدی ماکسی آلگری است که ۳۰ درصد رای آورده و این در حالی است که اسپالتی، مانچینی و کنته هر یک ۱۰ درصد از آرای خوانندگان بزرگترین روزنامه ورزشی ایتالیا را به خود اختصاص داده اند.
"دنیا فقط رشت و داماش"
نماد کاربر
soroosh8
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط soroosh8 » پنج شنبه سپتامبر 05, 2013 10:53 am

آلگری و رویای هدایت آتزوری
-
دوست دارم سرمربی ایتالیا شوم شاید 10 سال دیگر یا.. آلگری و رویای هدایت آتزوری

بر اساس آخرین گزارشات نام آلگری سرمربی 46 ساله میلان در بین نامزدهای جانشین چزاره پراندلی بعد از جام جهانی 2014 برزیل قرار گرفته

آخرین گزارشات تایید شده حاکی از آن هستند در صورت کنار گیری چزاره پراندلی سرمربی فعلی ایتالیا بعد از جام جهانی 2014 برزیل احتمالا آلگری یا زاکرونی جانشین او خواهند شد.

آلگری در صحبت هایی پیرامون این موضوع گفت که دوست دارد در اینده ای نزدیک هدایت تیم ملی ایتالیا و کشورش را بر عهده بگیرد.

آلگری 46 ساله هنوز قراردادش با میلان تمدید نشده اما به نظر نمی رسد از فرصت سرمربیگری تیم ملی ایتالیا برای ماندن در تیم باشگاهی بگذرد.

آلگری در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت :" بارها شنیده ام که هر مربی رویای هدایت تیم ملی کشورش را دارد و این موضوع برای من نیز صادق است"

"در حال حاضر ایتالیا تحت هدایت چزاره پراندلی سرمربی فوق العاده ای دارد در حالی که من نیز از بودن در میلان خوشحالم"

"اما نمی توانم این موضوع را که دوست دارم هدایت تیم ملی ایتالیا را بر عهده بگیرم را رد کنم.در صورت لزوم در آینده در موردش صحبت خواهیم کرد اما شاید 10 سال آینده یا.."

آلگری از سال 2010 به بعد پس از کالیاری در میلان حضور دارد و پس از این تجربه هدایت تیم هایی چون ساسوئولو،انزلیچی،رئال اسپال و آگلیانسه را داشته.
"دنیا فقط رشت و داماش"
نماد کاربر
soroosh8
کاربر ویژه
کاربر ویژه

قبليبعدي

بازگشت به ورزش ایران و جهان

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان